KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14997238
nr 1499 7238
Ryno Frieberg
(1920-2018), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad, 1982. Olja på duk, 24x32 cm, yttermått inklusive ram: 21x40 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 19:56:54
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
Ryno Frieberg
Läs mer om Ryno Frieberg